Coraz częściej zdarza Ci się myśleć, że Twoje życie jest codziennie takie samo — brak w nim elementów pikanterii, zaskoczenia i czasu spędzonego z drugą osobą?

Nie jesteś gotowy albo zwyczajnie nie masz siły na poważny związek, ale chciałbyś poznać interesującą kobietę, z którą nie będzie czasu na nudę? Pragniesz kobiety, która da Ci powód, by wyjść o normalnej porze z pracy, a nie będzie powodem do spędzania wieczorów w pracy przy komputerze i papierach? To bardziej realne, niż myślisz! Osiągnąłeś sukces zawodowy i dysponujesz pieniędzmi, które możesz przeznaczyć na rozrywkę, drogie hotele, luksusowe podróże i inne przyjemności? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to Twoje życie w ekspresowym tempie może zmienić się z nudnego na nieprzewidywalne i pełne ekscytacji! To propozycja dla osób, które są zainteresowane związkami bez zobowiązań dającymi przyjemność i swobodę. Zostań i dowiedz się, na czym polega SUGAR DATING. Dzięki relacji z Sugar Baby będziesz mógł spełnić swoje pragnienia, na które do tej pory nie miałeś czasu lub okazji! Sugar Dating dostarczy Ci emocji i wspomnień oraz nieziemskiej ekstazy i spełnienia. Nie trać więcej czasu! 

Sugar-dating

Co to jest Sugar Dating? To rodzaj sponsoringu 2.0. Relacja sponsorowana to relacja oparta na wzajemnym szacunku, z której każdy czerpie korzyści. Sugar Daddy zapewnia bezpieczeństwo, luksus, drogie rozrywki czy wyjazdy wakacyjne, a Sugar Baby, odwzajemnia zainteresowanie, potrafi zauroczyć mężczyznę, spełnia jego zachcianki, pokazuje się z nim tam, gdzie on chce i oferuje mu swoje towarzystwo. Wszystko jednak na ustalonych wcześniej zasadach. Taki układ porównać można do związku bez zobowiązań. Jeśli chcesz urozmaicić swoje codzienne życie, chcesz związku bez zobowiązań, a do tego marzysz, by przeżyć niesamowitą przygodę — to Sugar Dating jest dla Ciebie! Tutaj nie ma miejsca na wstyd! Sponsoring to od początku gra na ustalonych zasadach — tak, jak chcecie, jak się dogadacie!

sugar baby
sugar baby

Stop stereotypom

Sugar dating często utożsamiany jest z prostytucją, natomiast w nim nie zawsze musi chodzić tylko o seks! Założeniem układu sponsoringowego są relacje międzyludzkie, wzajemny szacunek, ułatwienie młodej dziewczynie życia i otwarcie jej drzwi do świata luksusu, w zamian za towarzystwo. Należy wiedzieć, że nie każda Sugar Baby zgodzi się na relacje seksualne — jeśli szukasz kobiety, z którą będziesz mógł pokazać się na mieście, podczas wyjścia ze znajomymi lub biznesowej kolacji, to znajdziesz też i takie ogłoszenia. W dalszym ciągu sponsoring budzi sporo kontrowersji. Jest tak dlatego, że ludzie nie wiedzą, na czym dokładnie to polega i jake niesie ze sobą korzyści – a tych jest mnóstwo!

Może być naprawdę bardzo słodko! To do Ciebie nie przemawia? Możesz być pewien, że gdy raz zasmakujesz relacji sponsorowanej, będziesz chciał ją kontynuować jak najdłużej! Wejście do raju i spełnienie swoich wszystkich fantazji jest na wyciągnięcie ręki! Przekonaj się, że codzienne życie może dostarczać dreszczyku emocji i szybko zmienić się o 180 stopni — oczywiście na lepsze! Nie czekaj, schowaj wstyd, bo tutaj naprawdę nie ma dla niego miejsca i zobacz, że nikt nie będzie Cię oceniał. Tutaj każdy oczekuje podobnych wrażeń!

Jak wygląda „cukrowa” randka?

SUGAR DATINGS to randka pomiędzy Sugar Baby i Sugar Daddy. Jeśli nie oczekujesz stałego, poważnego związku, ale jednocześnie marzą Ci się częste wyjścia z atrakcyjną, a także i mądrą kobietą, to cukrowe randki będą idealnym sposobem na uatrakcyjnienie Twojego codziennego życia towarzyskiego, a także i seksualnego. Tutaj nie ma żadnych zobowiązań — robisz to, na co masz ochotę i to, co wspólnie wcześniej ustalicie. Od teraz każda Twoja randka może zakończyć się dopiero nad ranem w jednym z pokoi luksusowego hotelu po całej nocy spędzonej na gorącym seksie! Możesz też po prostu chcieć usiąść w restauracji z piękną kobietą, która oczaruje Cię i przeniesie na chwilę do innego świata, kobieta, z którą porozmawiasz o wszystkim i spędzisz miło czas! Zależy, czego szukasz, ale tutaj dostaniesz to, na co liczysz! Możesz też zdecydować się na dłuższą relację z jedną Sugar Baby i określić z nią jasne zasady, a masz też możliwość, by umawiać się z innymi Sugar Babies, z czego każda będzie mogła zaproponować Ci coś innego, co zakończy monotonię w Twoim życiu! Nie czekaj dłużej, umów się na randkę i zamień fantazję w rzeczywistość!

Kim jest sugar baby?

Sugar Baby to piękna, młoda, atrakcyjna i inteligentna kobieta, której zależy na spełnianiu swoich marzeń, realizacji pasji i życiu na wysokim poziomie. Dąży do określonych celów, jest zdecydowana i odważna. Może Cię to zdziwi, ale Sugar Baby to zwyczajna dziewczyna, którą być może kiedyś widziałeś w pobliskim sklepie czy na siłowni. Może być dla Ciebie, kim tylko chcesz – kochanką, z którą przeżyjesz najlepsze chwile w swoim życiu; narzeczoną, która idealnie zagra przed Twoimi znajomymi, że jesteście w sobie zakochani po uszy; czy też przyjaciółką, z którą będziesz mógł wyjść do kina i na drinka. To, jak wyglądać będzie Wasza znajomość, zależy tylko i wyłącznie od Was. Sugar Baby jest w stanie zrobić wszystko (w ustalonych granicach) za odpowiednią kwotę lub wymarzone prezenty. Należy rozmawiać, pytać, być szczerym i głośno mówić o tym, co Cię interesuje i czego oczekujesz, by być zadowolonym z prowadzonej relacji. To związek, który daje korzyść jednej i drugiej stronie! Sugar Baby do niczego nie jest zmuszana, zgadza się na to, na co jest w stanie, by dostać satysfakcjonujące wynagrodzenie czy piękne stroje i wyjazdy, na które nie mogłaby sobie pozwolić bez pomocy Sugar Daddy, czyli Ciebie!

„Zostałam sugar baby” – powody

Nie ma jednego powodu, dla którego kobiety decydują się na dodanie ogłoszenia o spotkaniach sponsorowanych. Ile kobiet — tyle różnych historii, które wpływają na tę decyzję. Jedne zmusiło do tego życie, drugie potrzebują przygody, a dla jeszcze innych to będzie sposób na życie i utrzymanie się. Możesz być natomiast pewien, że żadnej kobiecie nikt nie każe, by widniała w portalu jako Sugar Baby — to tylko i wyłącznie jej wybór. Dzięki Sugar Daddy takie kobiety mogą polepszyć poziom swojego życia, skorzystać z rozrywek i podróżować, chodzić w luksusowe miejsca i mieć ubrania najlepszych projektantów. Nie musisz obawiać się, że Sugar Baby, po jakimś czasie spotykania się z Tobą, będzie oczekiwać prawdziwej miłości. Od początku wie, że Wasz układ jest czysto biznesowy. Oczywiście, jeśli po czasie postanowicie inaczej, to sugar-dating może być początkiem związku na całe życie — dlaczego nie!

Idealny sugar daddy

Myśląc o sponsorze, pojawia się przed oczami stereotypowy obraz starszego “nadzianego” mężczyzny, który swoje Sponsorowane traktuje przedmiotowo i któremu zależy tylko na seksie z o połowę młodszymi od siebie kobietami. Nic bardziej mylnego! Sugar Daddy bardzo często jest także przystojny młody facet, który jest bogaty i wie, czego potrzebuje kobieta — rozpieszcza ją na każdym kroku, ale także obdarza ją szacunkiem. Taki Sugar Daddy nie ma czasu lub nie chce poważnego związku, ale chce się trochę zabawić w towarzystwie atrakcyjnej młodej kobiety. Jeśli tylko chcesz, by Sugar Baby zwróciła na Ciebie uwagę i chciała Ci towarzyszyć przez jakiś czas, to pomyśl, czy jesteś dla niej osobą, z którą chciałaby wyjść. Minimum, o którym musisz pamiętać to czyste ubranie, wizyty u fryzjera, piękne perfumy, a co najważniejsze — korzystanie z zasad savoir-vivre.

Jak wybrać idealną i odpowiednią sugar baby?

W dzisiejszym świecie nie jest ciężko znaleźć w sieci osobę, która będzie chętna na relację sponsorowaną, a do tego sprosta Twoim wymaganiom, jeśli chodzi o wygląd i fantazje. Należy jednak mieć na uwadze to, że pieniądze to nie wszystko i nie każda Sugar Baby będzie zainteresowana Twoją kandydaturą. Czasy się zmieniły i teraz każdego Sugar Daddy kobiety mocno sprawdzają, mają też swoje wymagania i wybierają sobie facetów, z którymi chcą wejść w relację sponsorowaną, a odrzucają tych, którzy im nie pasują.

Ostatnia aktualizacja

Powody dla którcyh kobiety w różnym wieku decydują się na szukanie sponsora | Jak znaleźć sponsora przez internet